Sohbet-Operatoru.Com'u Tanıyın

Hakkımızda

Sohbet-Operatoru.Com olarak, 20 yıldır bilişim sektöründe hizmet veren, limited şirket altyapısı altındayız. Kendi muhasebe ve hukuk departmanımız haricinde, mali müşavirlik ve hukuk büromuzla dışarıdan da aktif olarak çalışmaktayız.

Sohbet sitemiz TCK'ya uygun olarak yayın yapmakta olup, her alınan ödeme kuruşuna kadar vergilendirilmektedir. Site üyelerimizin ödeme yaptıkları tüm hesaplar kurumsal şirket hesaplarımızdır. Bunun yanı sıra Vodafone ve Turkcell ile mobil hizmet sözleşmemiz bulunmaktadır.

Bugüne kadar 3.000'in üzerinde sohbet operatörü ile çalıştığımızdan ötürü, destek ekibimiz son derece profesyonel olup, her türlü teknik ve servis kaynaklı sıkıntınıza anında çözüm üretebilir kapasitededir.

Kafanıza takılan her türlü soru için, sayfanın sağ altında bulunan "Canlı Destek" sekmesini kullanabilir, sitenin üstünde ve altında yer alan skype veya whatsapp servislerimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir çok dolandırıcının çalıştığı, güvenilmez merdiven altı "ajans" adı altında çalışan dolandırıcılar konusunda dikkatli olun. Çalıştığınız ajansın kurumsal bir firma olduğundan emin olmadan kişisel bilgilerinizi karşı tarafla paylaşmayın.

BAŞVURU YAP