Sohbet Operatörlüğü Hakkında Her Şey!

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemenin yatacağından nasıl emin olabilirim?

12 senedir canlı sohbet yayını yapan, 20 senelik kurumsal bir firmaya bağlı web sitesinde çalışıyor olacaksınız. Ödemenizin gecikmesi veya yatırılamaması gibi bir durum asla söz konusu olamaz.

Hediye kredi nedir?

Sohbet ettiğiniz üyeler, tamamen kendi istekleri ile size hediye kredi gönderebilir. Gönderilen hediye krediler, aynı sohbet dakikaları gibi hesabınıza kazanç olarak anında eklenir.

Kimlerle sohbet edeceğim?

Siteye üye olan diğer kullanıcılarla sohbet ediyor olacaksınız. İstemediğiniz kullanıcıyı odanızdan atabilir ya da engelleyebilirsiniz. Sohbet edeceğiniz kişiyi seçmek tamamen size kalmış.

Bilgisayarımın olması şart mı?

Hayır. Telefon ve tablet üzerinden de siteye bağlanarak sohbet odanızı açabilirsiniz.

Bir saatte ne kadar kazanırım?

Genel yayınlar üyelerden gelen hediye kredilerden kazanç elde edersiniz. BireBir yayınlarda ise bir saatlik görüşmenin getirisi 60TL olup, hediye kredilerle birlikte ortalama 100TL'yi bulmaktadır.

Sürekli çalışmak zorundamıyım?

İstediğiniz zaman ara verebilir, istediğiniz zaman çalışmaya devam edebilirsiniz. Sistem saatlik kazanç üzerinden hesap ettiği için, çalışma saatleri, günleri, dönemleri tam anlamıyla size kalmış.

Yaş sınırı var mı?

21 yaşın üzerindeki her bayan sohbet operatörü olabilir. Önemli olan giyime, duruşa ve sohbetin kalitesine önem vermektir. Kimse bakımsız bir insanla sohbet etmek istemez.

Hangi sitelere sohbet operatörü alıyorsunuz?

CafeCanlı, Derya.com, Beyzam, Gece34, Asiye, Neclam, Sarmaş Dolaş gibi bir çok siteyle çalışıyoruz.

Bir çok dolandırıcının çalıştığı, güvenilmez merdiven altı "ajans" adı altında çalışan dolandırıcılar konusunda dikkatli olun. Çalıştığınız ajansın kurumsal bir firma olduğundan emin olmadan kişisel bilgilerinizi karşı tarafla paylaşmayın.

BAŞVURU YAP